وقتی تو نارحتی، من دست و پایم را گم می کنم!

تو برای من با همۀ این موجودات خاکی متفاوتی الی! این نگاه من است، و حالا تو دردی روی سینه ات سنگینی می کند که می تواند سوگند ننوشتن م را بشکند!

تو بهتر از هرکسی می دانی که من وقتی به نوشتن پناه می برم که از هر آرام بخش دیگری قطع امید کرده باشم!

از صبح که پدرت به کما رفت تا همین حالا که فقط قلبی دارد که در سینه اش می تپد و این پزشکان ناتوان به چشمان منتظر تو گفته اند او امشب را صبح نمی کند، من باز هم دست و پایم را گم کرده ام!

از صبح که آمدم دیدن ت بیمارستان و مادرت دستم را گرفته بود و تو را به من می سپرد، سست شده ام! احساس ناتوانی می کنم، نمی دانم چه باید بگویم که آرام ت کند! امید دادن واهی را دوست ندارم، اما تمام این بیست روز ذهن م دائم مشغول آن تومور لعنتی است! توموری که فقط بیست روز مجال داد و حالا همۀ اعضای بدن پدرت را درگیر کرده و فقط قلبی مانده که دارد می تپد!

این بی انصافی است! 20 روز برای باور کردن رفتن پدر، برای یک دختر زمان کوتاهی است!

مگر نه اینکه علم پیشرفت کرده و آدم ها از بلاهای بزرگی نجات پیدا می کنند؟ پس چطور می شود که توموری که فقط چند روز است دارد خودش را نشان می دهد، همۀ اعضای بدن این مرد را ناتوان کند؟

من هنوز امید دارم که این قلبی که می تپد، اراده کند و بماند! حالا همۀ دنیا بیایند بگویند حاج برهان امشب را صبح نمی کند، من امیدم را از دست نمی دهم...

توی همۀ این سال های لعنتی که گذشت، تو هیچ وقت نگذاشتی ناآرام باشم الی، هیچ وقت نگذاشتی دست از تلاش بکشم و خودت خوب می دانی اگر حمایت م نکرده بودی، ماه دخت هیچ وقت از درد 88 رها نمی شد!

و رفیق، حالا برای آرام کردن ت احساس درماندگی می کنم...

از صمیم قلب آرزو می کنم یا این درد درمان شود، یا تو صبور شوی به این حادثه...

/ 5 نظر / 22 بازدید
مسعود

سلام دوست عزیزم وبلاگ خیلی خوبی داری میدونی که لینک شدن تو سایت های پربازدید و با ایندکس زیاد تو گوگل خیلی خوبه و باعث افزایش رتبه تو در گوگل و در نتیجه افزایش بازدیدت میشه. اگه خواستی میتونی منو با دانلود آهنگ جدید یا دانلود آهنگ های جدید و یا دانلود آهنگ (هر کدوم که دوس داشتی) و با آدرس: www.sedabaz.ir لینک کن و بیا به قسمت لینکستان سایتم و خودتو از پایین صفحه به صورت اتوماتیک لینک کن ( باید اول منو تو وبلاگت لینک کنی تا بتونی خودتو تو سایتم لینک کنی ). اینم آدرس لینکستان سایتم: www.sedabaz.ir/linkestan بعد از لینک کردن من برو به این آدرس بالا و خودت رو لینک کن ( تو پایین صفحه ) با آرزوی بهترین ها برای تو دوست عزیز

دختر ارغوانی

. . . خیلی چیزها دست ما آدم ها نیست... خیلی از کسانی که میشناختم در یک برهه ی زمانی کوتاه رفتند... ماندن خوب نیست اصلاً! باورکنید تنها صبر برای الی میخواهم و رحمت برای آن پدرِ بزرگ